Włochy

2

Holandia

0

• Koniec spotkania! Włosi spokojnie ograli Holendrów 2:0. Mecz ustawiło pierwsze 10 minut, w którym padły oba gole, a obrońca gości obejrzał czerwoną kartkę.

• Leroy Fer melduje się na boisku. Zmienia Wijnalduma.

• Destro niecelnie uderzył głowa.

• Gra toczy się głównie w środku pola.

• Z boiska schodzi Immobile, zastąpił go Giovinco.

• Obydwa zespołu spokojnie rozgrywają piłkę.

• Pierwszą żółtą kartkę w tym meczu ogląda wprowadzony niedawno Verratti.

• A po chwili Destro za Zazę.

• Rzuty wolne dla obydwu zespołów sprawiając ze spotkanie staje się nudne.

• I jeszcze na boisko wbiega Gregory van der Wiel. Zastępuje Daryla Janmaata.

• Kolejna zmiana. Candreva za Darmiana.

• Parolo zastępuje De Rossiego.

• Starcie Cillessena z Immobile kończy się faulem Włocha.

• Pieters za de Jonga.

• Verratti zmiania Marcisho.

• Szykuje nam się pierwsza zmiana,na placu gry pojawi się Verratti.

• Gra nieco zwolniła, ale wciąż przewagę mają Włosi. Tym razem strzał Zazy na raty broni Cillessena.

• Szarzującego Immobile zatrzymał defensor Oranje.

• Przy piłce utrzymują się Włosi, którzy szukają szansy na strzelenie trzeciej bramki.

• Mocny strzał Sneijdera z dystansu z problemami broni Sirigu.

• Dwie świetne okazję dla obydwu zespołów, ale zarówno Zaza jak i van Persie nie trafili w bramkę.

• Dość spokojnie grają Oranje, każda ich akcja zaczyna się odegraniem do Cillessena.

• Oranje rozpoczynają spokojnie,od ataku pozycyjnego.

• Ze środka zaczynają Holendrzy.

• Wracamy na stadion w Bari, za chwilę rozpocznie się druga część spotkania.

• Koniec pierwszej części gry.

• Włosi kontrolują przebieg meczu, ale nie kwapia się do ataku.

• Zapowiadało się na dobrą kontrę, jednak Kuyt uruchomiony przez Sneijdera w dziecinny sposób został powstrzymany przez obrońcę.

• Niespiesznie Włosi konstruują kolejny atak w środkowej strefie. Holendrzy cofnięci, wypatrują kontry.

• Ładnie zabrał się z futbolówką Darmian i posłał płaskie dośrodkowanie w pole karne. Wyciągnięty jak struna Cillessen nie popełnił błędu.

• Ładna dwójkowa akcja Immobile z Zazą, jednak w ostatniej chwili wmieszał się we wszystko lewy obrońca Oranje.

• Dirk Kuyt wywalczył rzut wolny na prawym skrzydle. Jednak Holendrzy w żaden sposób nie są w stanie zagrozić włoskiej bramce.

• Odważna próba Immobile, jednak zabrakło precyzji.

• Po chwili Włoch wrócił do gry.

• Mała przerwa w grze. Jakiś problem zdrowotny ma Davide Astori.

• Gra toczy się w środku boiska, obydwa zespoły atakują na zmianę - raz Włosi raz Holendrzy.

• Na początku spotkania wydarzyło się naprawdę sporo. Ciro Immobile po fantastycznej indywidualnej akcji minął linię defensywy i Cillessena a następnie skierował piłkę do siatki. Kilka chwil później gdy gra stała się nieco bardziej wyrównana w pole karne wpadł Zaza, który znalazł się w dogodnej sytuacji ale natychmiast powalił go Bruno Martins Indi.

• Piłkę spokojnie rozgrywają Holendrzy.

• Rzut rożny dla Włochów, ale nie było zagrożenia.

• Cillessen! Fantastyczne podanie do Immobile, ten w polu karnym dostrzegł Zazę ale w sytuacji sam na sam Włoch nie potrafił pokonać golkipera Oranje!

• Oranje starają się odrobić straty, ale ich próby niewiele dają.

• Mieliśmy małe problemy techniczne, ale już wracamy. Fatalnie ułożył się ten mecz dla Holendrów, którzy zupełnie stracili kontrolę nad tym co dzieje się na boisku.

• Mattia De Sciglio złapany na spalonym. Gospodarze nadal w natarciu.

• Ależ się to spotkanie dramatycznie rozpoczęło dla podopiecznych Guusa Hiddinka.

• Jeremain Lens opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Joel Veltman.

• GOOOOL!!! Daniele De Rossi pewnie wykonał jedenastkę! 2:0 dla Włochów!

• Bruno Martins Indi faulował w polu karnym. Będzie rzut karny i czerwona kartka!

• GOOOOOL!!! 1:0 dla Włochów! Ciro Immobile zaskoczył bramkarza uderzeniem z lewej nogi!

• Gramy!

• Przed chwilą odśpiewano hymny obydwu drużyn, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

• Ponad 50000 kibiców zgromadziło się dziś na stadionie w Bari! Świetny wynik!

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut. Piłkarze za chwilę pojawią się na boisku.

• W dzisiejszym spotkaniu naprzeciw siebie staną również dwaj klubowi koledzy - Nigel de Jong i Mattia De Sciglio, którzy grają razem w AC Milanie. Który z nich okaże się lepszy? Zapraszamy do typowania wyniku w komentarzach!

• Guus Hiddink w przeszłości prowadził już reprezentację Holandii. Hiddink był selekcjonerem Oranje w latach 1995-1998 i poprowadził Holandię na EURO 1996 (ćwierćfinał) oraz na mundialu 1998 (czwarte miejsce).

• Tak w tym momencie wygląda stadion w Bari.

• Ławka rezerwowych reprezentacji Holandii:

Van Der Wiel, Van Dijk, Veltman, Pieters, Verhaegh, Narsingh, Afellay, Fer, Klassen, Depay, Krul, Zoet.

• Ławka rezerwowych reprezentacji Włoch:

Buffon, Padelli, Perin, Ogbonna, Candreva, Florenzi, Maggio, Parolo, Pasqual, Verratti, Destro, Giovinco, Quagliarella, Poli, Chiellini, El Shaarawy.

• Zapraszamy do lektury zapowiedzi dzisiejszego spotkania! KLIK!