Sparingi: Błękitni Stargard - Vineta Wolin 0:0 [RELACJA]

Sebastian Szczytkowski/Głos Szczeciński
Sparingi: Błękitni Stargard - Vineta Wolin 0:0
Sparingi: Błękitni Stargard - Vineta Wolin 0:0 Łukasz Łabędzki
Piłkarze Błękitnych Stargard zremisowali 0:0 z Vinetą Wolin. Krótko po zakończeniu sparingu wyjechali na zgrupowanie do Bornego Sulinowa.

Przez godzinę meczu lepsze wrażenie sprawiała Vineta Wolin. Drużyna Pawła Ozgi rozgrywała piłkę od tyłu bez paniki, wprowadzała ją na połowę Błękitnych i stworzyła dwie sytuacje podbramkowe.

Trener stargardzian nie był zadowolony z tego, co dzieje się na boisku, choć w pierwszej połowie grała jedenastka bliska optymalnej. W przerwie Krzysztof Kapuściński obsztorcował podopiecznych za wybiórcze zaangażowanie w pressing.

Błękitni przemeblowali skład i przejęli inicjatywę w ostatnich dwóch kwadransach. Obu drużynom zabrakło jednak wykończenia i sparing zakończył się remisem 0:0. W tym fragmencie tempo gry spadło adekwatnie do temperatury powietrza.

- Wyglądaliśmy pozytywnie na boisku, mieliśmy lepsze sytuacje podbramkowe od Błękitnych. Jestem zadowolony, jak wyglądał sparing, tym bardziej, że zagraliśmy w trzynastu. Trudno było nam zebrać się w piątek po południu - ocenił Paweł Ozga, trener Vinety.

Krótko po meczu Błękitni zapakowali się w autokar i ruszyli na zgrupowanie do Bornego Sulinowa. Z zespołem nie ma Macieja Liśkiewicza, który miał zostać w zespole, jednak ponownie wyjechał na testy. Tym razem do Drutex-Bytovii Bytów.

Błękitni Stargard - Vineta Wolin 0:0

Skład Błękitnych: (I połowa) Marek Ufnal - Tomasz Pustelnik, Arkadiusz Jasitczak, Grzegorz Szymusik, Franciszek Siwek, Bartłomiej Zdunek, Maciej Więcek, Paweł Lisowski, Bartosz Flis, Jakub Okuszko, Radosław Wiśniewski. (II połowa) Przemysław Wróbel - Tomasz Pustelnik, Patryk Baranowski, Wojciech Baszak, Tomasz Kamiński, Michał Magnuski, Patryk Bednarski, Maciej Kazimierowicz, Radosław Wiśniewski (Wojciech Fadecki), Robert Gajda, Sebastian Inczewski (Jarosław Piskorz).

źródło: Głos Szczeciński