Wojciech Stawowy: Błędy najbardziej rzutują na naszą grę i stwarzają problem

Jan Hofman
Jan Hofman
Piłkarze ŁKS męczyli się w spotkaniu z Odrą Opole, ale ostatecznie wygrali 2:1. Na pewno gra łódzkiej drużyny niepokoi sympatyków, a tu już za tydzień derbowy pojedynek z Widzewem. Oto co o meczu z Odrą powiedział szkoleniowiec ełkaesoiaków.

Zwycięstwo w dzisiejszym meczu nie przyszło nam łatwo - powiedział trener Wojciech Stawowy po wygranym meczu z Odrą Opole. - Na pewno pierwsza połowa pod pełną naszą kontrolą i powinniśmy prowadzić wyżej niż 2:0. Niepotrzebnie w drugiej połowie cofnęliśmy się tak głęboko. To na pewno napędzało drużynę Odry. Straciliśmy bramkę po niepotrzebnej zabawie na własnym przedpolu. W końcówce moja drużyna potrafiła zagrać mądrze, długo utrzymując się przy piłce. Ważne dla nas zwycięstwo, po ciężki meczu, wywalczone i wybiegane.
Musimy przede wszystkim eliminować indywidualne błędy, bo to one najbardziej rzutują na naszą grę i stwarzają problem. Mym mamy formacje dobrze poustawiane, ale formacja to jest grupa ludzi. Jeśli jeden z nich popełni błąd, to nas to czasami kosztuje straconego gola.

Mam nadzieję, że Ricardinho będzie mógł grać więcej minut w każdym kolejnym meczu.
Przed derbami czeka nas spokojna i przemyślana praca.