Michał Wróbel na Facebooku przeprasza Termalicę... za gola

ZA
Michał Wróbel nie tylko broni, czasami strzela też gole
Michał Wróbel nie tylko broni, czasami strzela też gole Arkadiusz Gola / Polskapresse
Gol Michała Wróbla w ostatniej minucie meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza-Olimpia Grudziądz, przesądził jak się okazało o braku awansu popularnych „Słoników” do ekstraklasy. Piłkarz przeprosił... niecieczan na Facebooku.

Wczoraj na fanpage'u Ekstraklasa.net umieściliśmy wywiad z byłym już trenerem Termalicy Kazimierzem Moskalem. Szkoleniowiec mówi, że zakończenie sezonu było dla niego wielką porażką.

W rozmowie z Gazetą Krakowską przyznaje: - Jestem przekonany, że największy wpływ na zespół miała sytuacja z meczu z Olimpią Grudziądz, w którym straciliśmy bramkę na 1:1 dosłownie na kilkadziesiąt sekund przed zakończeniem gry. Mając już praktycznie awans w kieszeni, takie wydarzenie musiało pozostawić ślad w głowach zawodników.

Można powiedzieć, że wszystko przez Michała Wróbla. Bramkarz Olimpii Grudziądz w ostatniej minucie doliczonego czasu gry pobiegł w pole karne Termalicy i strzałem głową pokonał golkipera gospodarzy. Jeśli niecieczanie wygraliby mecz z Olimpią Grudziądz, to zapewniliby sobie awans do ekstraklasy. Nie udało się. W ostatniej serii spotkań Termalica przegrała wysoko w Świnoujściu z Flotą 1:4 i pożegnała się z marzeniami o awansie.

Wywiad z Kazimierzem Moskalem przeczytał Michał Wróbel, który na naszym fanpage'u napisał komentarz: „Przepraszam :(".

Komentarz bramkarza Olimpii Grudziądz mocno przypadł do gustu użytkownikom Facebooka. W piątek wieczorem zyskał aż 425 lajków.

Przypomnij sobie co wydarzyło się w Niecieczy. Zobacz jak Michał Wróbel zdobył gola w ostatniej minucie

Czytaj piłkarskie newsy w każdej chwili w aplikacji Ekstraklasa.net na iPhone'a lub Androida.